LUSTRA ŁAZIENKOWE NA WYMIAR.

Lustra łazienkowe na wymiar – Poznań
Szkło bardzo często wykorzystywane jest również do produkcji luster. W ofercie zarówno poznańskich, jak i ogólnopolskich sklepów budowlanych znajdują się zazwyczaj kwadratowe, prostokątne lub okrągłe lustra łazienkowe o określonych wymiarach, które niekoniecznie odpowiadają naszym potrzebom estetycznym i przestrzennym. Co zrobić w sytuacji, kiedy żadne lustro nie spełnia naszych oczekiwań? Przy nietypowych wymiarach czy ograniczonej powierzchni łazienki lub innego pomieszczenia dużym powodzeniem cieszą się lustra na wymiar.

Niebanalne lustra łazienkowe
Szkło lustrzane wymaga specjalnego przygotowania. Lustro na wymiar, a przede wszystkim jego powierzchnia, musi być idealnie gładka, tak aby odbijany obraz nie ulegał nawet najmniejszym zniekształceniom. Drugą ważną cechą szkła stosowanego w łazienkach jest jego wytrzymałość i twardość, tak by nie doszło do odpryśnięć czy innych mechanicznych uszkodzeń powierzchni lub całej struktury. Zaletą luster łazienkowych jest mocniejsze dopełnienie pomieszczenia światłem oraz optyczne powiększenie przestrzeni. Osoba korzystająca z „lustrzanej” łazienki może dokładniej wykonywać zabiegi pielęgnacyjne lub upiększające, mając duże i dokładne odbicie swojego wizerunku i sylwetki.

Oferujemy:
- lustra antyczne,
- lustra z podświetleniem,
- lustra ze zdobieniami,
- lustra Srebrne,
- lustra brązowe i grafitowe,
- lustra satynowe.

Dzięki tym profesjonalnym usługom szklarskim, lustra łazienkowe (oprócz spełniania swojej podstawowej i praktycznej funkcji) mogą być wspaniałymi elementami dekoracyjnymi, intrygującymi oraz potęgującymi efekt doświetlania miejsc mrocznych.

Bogata oferta
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty:
- drzwi i ścianki całoszklane, również kabiny prysznicowe,
- balustrady, schody i podesty szklane,
- akwaria i terraria,
- daszki szklane,
- kabiny prysznicwe,
- parawany nawannowe,
- gabloty i witryny szklane.
- lustra.

Oprócz tego zajmujemy się także profesjonalną obróbką szkła, czyli jego:
- polerowaniem,
- ukosowaniem,
- fazowaniem,
- hartowaniem,
- laminowaniem,

W Con-Vitro pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie, który pozwala na precyzyjne i estetyczne wykonanie usług szklarskich. Wieloletnie doświadczenie pozwala na dobranie optymalnych rozwiązań technicznych. Wszystko po to, aby Twój projekt był jedyny w swoim rodzaju!

Postaw na pasję i doświadczenie!
Niezależnie od tego, czy szukasz łazienkowego lustra na zamówienie, o nietypowych wymiarach, czy też chcesz wykonać szklane zabudowy w swoim mieszkaniu – wybierz Con-Vitro! Nie musisz kupować kota w worku, sprawdź nasze przykładowe realizacje. Zaufało nam już wielu zadowolonych Klientów. Z ich opiniami możesz się zapoznać na naszym firmowym fanpage’u.

Zapraszamy do współpracy!
Firma Con-Vitro – Poznań

NASZE REALIZACJE     FIRMA PRODUKTY REALIZACJE PARTNERZY KONTAKT CON-VITRO Maciej Laskowski
62-081 Przeźmierowo
ul.Wysogotowska 83A
tel/fax: 501 578 007
tel/fax: 61 814 25 82
e-mail: biuro@convitro.com.pl
www.convitro.com.pl