MEBLE GABLOTY I WITRYNY SZKLANE.

Meble i gabloty szklane to temat realizowany w firmie Con-Vitro od początku jej istnienia. Z powodzeniem realizujemy każde zlecenie, od tych najprostszych, po najbardziej zindywidualizowane i oryginalne. Może to być mebel lub gablota szklana mająca zastosowanie zarówno w domu, jak i w biurach, muzeach, sklepach , etc.

Szkło stosowane na budowę gablot czy mebli ma grubość od 5 do 19 mm, jest jednorodne, najczęściej hartowane (a więc bardziej trwałe). Zastosowanie ma tu szkło różnego typu:
- float;
- przezierne;
- barwione w masie;
- lakierowane.

Szklana gablota – trwałość konstrukcji
Szklane meble i gabloty są trwałe i wytrzyamłe, pomimo iż wykonane są z kruchego, z natury jakby się wydawało materiału. . Klejenia szkła w gablotach dokonujemy w oparciu o silikony lub kleje typu UV, zapewnia to powstanie konstrukcji o bardzo dużym stopniu bezpieczeństwa.Dzięki temu możliwe staje się zrealizowanie nawet najbardziej finezyjnych projektów mebli i gablot ze szkła w połązeniu z drewnem, stalą czy kamieniem.

Jako firma z dużym doświadczeniem i zapleczem, realizujemy zarówno projekty indywidualne jak i serie produkcyjne.

FIRMA Convitro Poznań
Firma CON-VITRO została założona w 1984 roku, od tego czasu nieprzerwanie jest obecna na rynku.
Cechą charakterystczną naszych produktów jest wysoka jakośc, która zapewnia nam czołową pozycję w branży szklarskiej.

Produkujemy: szkło hartowane, szkło laminowane, szkło piaskowane, zabudowy całoszklane, kabiny prysznicwe, balustrady, drzwi przesuwne, drzwi przymykowe, dzrwi wahadłowe, daszki i podesty szklane, lustra. Wykonujemy również szyby z nadrukiem UV oraz szyby lakierowane.

Zapraszamy do kontaktu!
NASZE REALIZACJE     FIRMA PRODUKTY REALIZACJE PARTNERZY KONTAKT CON-VITRO Maciej Laskowski
62-081 Przeźmierowo
ul.Wysogotowska 83A
tel/fax: 501 578 007
tel/fax: 61 814 25 82
e-mail: biuro@convitro.com.pl
www.convitro.com.pl