Daszki szklane.

Daszki szklane to zabezpieczenie wejścia do budynku przed opadami deszczu i śniegu, dające wrażenie lekkości i finezji uzyskane poprzez połączenie szkła i stali nierdzewnej. Materiały te są niezwykle odporne na wpływ środowiska, mające również zapewnić wytrzymałość mechaniczną konstrukcji i niepodatność na działanie termiczne.

Różne wymiary daszków szklanych.
W sprzedaży posiadamy następujące rodzaje szkła:
- odbarwione,
- satynowane
- zdobione grafiką wykonaną technikami piaskowania z katalogu prac firmy Area Glass
- zdobione nadrukiem wykonanym na indywidualne zamówienie,
- hartowane,
- laminowane,
- lakierowane.
- szkło jednowarstwow dostępne w grubości od 4mm do 19mm.

Siła dodatków
Do wykonania zabudów szklanych, kabin prysznicowych, balusrad czy daszków szklanych potrzebne są okucia. Są to elementy wykonane ze stali nierdzewnej. Mogą to być detale punktowe ze wspornikami i cięgnami lub elementy liniowe. Korzystamy z okuć renomowanych europejskich firm jak Dormakaba, Bohle, Pauli & Sohn, MORAD i innych znanych, i cenionych producentów.

W naszym zakładzie w Przeźmierowie, możesz także zamówić niebanalne dodatki do mieszkania, domu, czy biura; takie jak: lustra, gabloty szklane, witryny szklane. Con-Vitro to także idealne miejsce do wykonania akwarium lub terrarium o niestandardowych wymiarach, których próżno szukać w sklepach stacjonarnych czy internetowych.
Oferujemy również produkty ze szkła w obiektach sakralnych.

Doświadczenie i nowoczesna technika
Zapraszamy do naszej sziedziby przy ul. Wysogotowskiej 83 w Przeźmierowie. Na rynku istniejemy już ponad 30 lat. Przez ten czas zaufało nam wielu zadowolonych klientów. Nasze wieloletnie doświadczenie, połączone z nieustannym rozwojem i wprowadzaniem innowacyjnych rozwiązań stanowi gwarancję solidnie wykonanej pracy. Projekty wykonane w naszej pracowni są niepowtarzalne, podobnie jak ceny, które zawsze ustalamy indywidualnie. W celu nawiązania współpracy związanej z obróbką szkła i innymi usługami szklarskimi – zachęcamy do kontaktu.

NASZE REALIZACJE

     FIRMA PRODUKTY REALIZACJE PARTNERZY KONTAKT CON-VITRO Maciej Laskowski
62-081 Przeźmierowo
ul.Wysogotowska 83A
tel/fax: 501 578 007
tel/fax: 61 814 25 82
e-mail: biuro@convitro.com.pl
www.convitro.com.pl